Наші партнери

 Благодійний Фонд "ВІРУЮ"

Тернопільська Епархія УПЦ КП 

 

Завантажити каталог

     Заснована майстерня була в вересні 2012 року після певних подій та видінь у житті людини, яка її заснувала. Іконописець ніколи не мав здібностей до малювання, був звичайною пересічною людиною, поки  трагічні обставини та перебування за межами життя, не проявили у раба Божого певних здібностей, одна з яких – написання ікон.  Ікони пишуться в молитві  згідно канонів православного іконопису. Всі написані образи містять частинку Божої  Ласки та Благодаті, і  вже їснує багато тому доказів, від людей які замовляли ікони чи отримали їх в дарунок. Зміни проходять по різному, в когось одразу, в декого через певний час, все залежить від проблем та потреб людини, родини. Кидають палити, пити, починають вирішуватися матеріальні питання  та багато іншого. Люди з світлими і добрими відкритими серцями відразу відчувають це. А ось темні і злі не можуть навіть тримати в руках, дивитися, злоба та їх гріхи починають проявляти себе. При написанні ікон використовуються тільки натуральні фарби та лаки, Позолота та сріблення  виконується по авторській методиці з використанням цих металів.. Рельєфний орнамент не імітація а наноситься вручну . Сама ікона пишеться на холсті потім клеїться на дерево чи ДВП та вставляється в багет, кіот, рамку. В оздоблені використовуються штучні акрілові стрази, які місять фрагменти дорогоцінних металів.Можливо і проведення реставраційних робіт, старовинних ікон, писаних на холсті, дереві і тд, з відновленям сусального золота та первинного зображення.   

    Термін виконання буває різний, все залежить від складності та розміру. В середньому це від 7 до 30 днів. Всі написані майстром ікони мають свою печатку на звороті з справжнього сургучу, який з молитвою ставиться на готовий образ. Печатка майстерні з Образом Богородиці була освячена та прикладалася з молитвою  до Плащаниці Пресвятої Богородиці у Гефсиманський  обителі  Єрусалима. Багато ікон йде в дарунок для церков та монастирів, які звертаються . 

     Виготовляємо невеличкі іконки для церковних крамниць, різного розміру на дереві, пластику, тиснення золото, пресформи для випічки проскурок (НІКА, Богородиця, можливе індивідуальне зображення). Виготовлення церковних іконостасів, храмових ікон. Храмовий розпис, Викладання храмових ікон великого розміру на кафелі (мозаїка)

   Друкуємо церковну літературу, акафісти, молитовники, календарі великі, маленькі, і тд. Виконуємо переклади церковних книг (англійська,німецька, російська, українська)

Пишемо сайти для церков, церковних громад, різної складності, забезпечуємо технічний супровід,

   Наші ікони в дарунках :

  учні ТЗОШ 4 м.Тернопіль, дарують ікону  Командиру корвета Тернопіль. 2013р.          

                Тернопіль . Ікона в дарунок Державній пенітенціарній службі


Луцьк. Ікона в дарунок. Волинська Богословська Академія Річниця закладу.

Тернопіль. Кабінет голови міста. Ікона Спас на Убрусі в тканевій ризі подарунок для мера.

Подарунок для капелана ДУК ПС Отця Петра (Бурак) мобільний іконостас-престол

Подарунок для Отця Богдана (Гагавчук) штатного капелана ВЧ.у АТО
мобільний іконостас- престол у подарунок від майстерні.урочиста передача мобільних іконостасів для капеланів у зоні АТО виготовлених для
Святейшого Патріарха Украіни - Руси Філарета. київ грудень 2014.

Історичне фото. справжні Народні Герої України. Кіборги, Приймають від Патріарха Філарета
реанімобілі . Капелани отримали мобільні престоли. київ . грудень 2014.

Подарунок для реабілітаційних палат воїнів АТО, ікони та релігійна література від майстерні.
м. Заліщики .Військовий шпиталь. грудень 2014

Капелан Костянтин Холодов. Мобільний престол від Патріарха Філарета. В польових умовах
неоцінена річ для звершення Богослужінь. січень 2015. зона АТО

Фонд Вірую, отримав Благословення для збору коштів на виготовлення мобільних престолів
для військових капеланів у зоні АТО. всі вироби майстерні для військових і капеланів
виготовляються майстернею БЕЗКОШТОВНО.

Форма входу

VM - Search in Shop

VM - Shopping cart

 x 
Корзина порожня

Авторское право © 2011, Алеру. Все Права Защищены.